Neotone
design&print

Блог

Ми постійно готуємо для вас підбірки порад та рекоменадацій у сферах реклами, просування, маркетингу та звісно поліграфії. Тільки відібрані та найкращі поради від команди Neotone.

Якою має бути рекламна листівка чи флаєр?


Практично кожен, хто рано чи пізно розпочинає ведення бізнесу, вирішує створити кілька листівок для своєї компанії. Це таке “must have”. Але не всі задаються питанням, як це зробити розумно, щоб наша листівка не потрапила в найближчий смітник. Ми спробуємо поговорити про листівки.

Опубліковано 1 місяць тому

Як рекламувати власний бізнес?


Одним з перших і основних завдань будь-якої нової фірми, що з’являється на ринку, незалежно від її масштабу, є розробка стратегії просування власного бренду, щоб ефективно виділятися поза конкуренцією. Тому особливу увагу слід звернути на два питання:

Опубліковано 1 місяць тому

Як надрукувати запрошення?


Запрошення є обов’язковим атрибутом при організації різних видів заходів. Варто стежити, щоб вони виглядали чудово. Вибір їх форми залежить від того, на яку подію ми хочемо запросити гостей. Друк запрошень повинен бути акуратним, елегантним та ідеально підходити до нагоди.

Опубліковано 1 місяць тому

Мобільні конструкції


Обираєте мобільні конструкції? Ми підготували для вас порівняння X-Banner та Roll-up

Опубліковано 1 місяць тому

Друк банерів. Як вибрати банер?


Банери – надзвичайно популярна форма реклами. Як рекламний засіб вони найчастіше існують у двох варіантах: ламінований або литий бане. Кожен з цих варіантів має свої переваги.

Опубліковано 1 місяць тому

AIDA – або як зробити свою рекламу дієвою?


Поговоримо про легкий та дієвий принцип створення реклами. Цю назву легко запам’ятати, оскільки вона пов’язана з назвою однієї з найвідоміших і популярних опер великого італійського композитора Верді, а саме AIDA.

Опубліковано 1 місяць тому