Neotone
design&print

Пластикові та дисконтні картки. Для чого вони потрібні

Пластикові картки використовують переважно для залучення програм лояльності – картки постійного клієнта, дисконтні картки або подарункові картки.

Безумовно, пластикові картки впливають на позитивне сприйняття компанії клієнтами і зміцнюють даний бренд на ринку. Слід мати на увазі, що витрати, понесені у зв’язку з впровадженням карткових рішень, більш ніж окупляться, оскільки лояльність клієнтів безцінна.

дисконтні і кредитні картки

Картки бувають різні

Залежно від функціонального призначення можуть бути пластикові магнітні картки (з магнітною смугою), картки зі штрих-кодом, електронні картки. Крім того, ми можемо виготовити ідентифікаційні картки (наприклад, пластикові посвідчення особи, посвідчення працівника, посвідчення студентів, бібліотечні картки, аптечні картки, картки пацієнтів, пропуски, картки готелю, картки доступу тощо). Перед замовленням карток важливо вибрати оптимальну модель з точки зору її функціональності.

Ми пропонуємо пластикові картки як чорно-білі , так і кольорові, а також їх можна персоналізувати або пронумерувати. Для цього використовують принтери із пластикових карт (плоский друк) або тиснення (рельєфний друк - тиснення).

Зчитувачі штрих-кодів, магнітні зчитувачі або зчитувачі електронних карт використовуються для зчитування даних, що зберігаються на картці.

Ми пропонуємо пластикові картки найвищої якості, надруковані методом офсету, а також послугу їх персоналізації. Ми гарантуємо, що виробництво пластикових карт буде на найвищому рівні, а якість пластикових карт виправдає всі ваші очікування. Ціни на пластикові картки залежать від виду самої картки та тиражу - будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб вказати ціну (прайс-лист на пластикові картки).

Друкуємо пластикові картки на поверхні ПВХ 0,76 мм. Картки друкуються з одного боку (4 + 0) або двосторонньо (4 + 4) кольорами CMYK. Стандартний формат пластикових карт - 85x54 мм - це стандартизований розмір кредитної картки. Друкуємо на білому пластику, так і на прозорому пластику. Всі пластикові картки мають глянцеву або матову ламінацію. Картки можуть мати інші додатки: смужку підпису або персоналізацію у вигляді штрих-коду або номера, ім'я та прізвище.

Детальніше