Neotone
design&print

ЧОМУ ВИГІДНО ПРАЦЮВАТИ З ІНТЕРНЕТ ДРУКАРНЕЮ?

ЧОМУ ВИГІДНО ПРАЦЮВАТИ З ІНТЕРНЕТ ДРУКАРНЕЮ?

З розвитком сучасних цифрових технологій ми можемо отримувати все більше і більше послуг в інтернеті. Купівля чи продаж товарів, навчання, маркетингові консультації - завдяки розвитку віртуальної реальності ринок постачальників послуг в Інтернеті все ще зростає і їх доступність стає кращою, ніж будь-коли раніше.
Сьогодні ми розповімо, чому варто замінити звичайну на інтернет друкарню і які переваги приносить онлайн-друк.

Замовлення та доставка не виходячи з офісу.

Друкарні зустрічаються не на кожному кроці. Виконання замовлення у стаціонарній друкарні часто пов’язана з поїздкою на інший кінець міста і навіть поза його межами. Для того щоб зробити чи отримати замовлення в звичайній друкарні зазвичай потрібно витратити чи мало часу їдучи до друкарні через все місто ще й часто годинами стояти в транспортних заторах. Використовуючи Інтернет-друкарню, ви можете робити все необхідне в Інтернеті. У будь-який час, не виходячи з дому чи офісу. Друкована поліграфія буде відправлена кур’єром на вказану Вами адресу.

Використовуючи онлайн-друкарню, ви можете не тільки заощадити час, а ще й гроші На відміну від традиційної друкарні, Інтернет-друкарня має меншу кількість працівників , завдяки чому вона може значно знизити витрати і, отже, знизити ціни товарів та послуг. Як результат, часто вигідніше виконати навіть невелике замовлення в інтернет-поліграфічній компанії з іншого кінця України та отримати своє замовлення в найближчому відділення нової пошти або ж від курєра. Ні заторів, ні черг, ні очікування.

Інтернет-друкарня працює цілодобово 24/7

В інтернет друкарні ви можете замовити друк реклами тоді, коли вам це підходить, а не тоді, коли відчинений офіс друкарні. Зазвичай ви можете оформити замовлення цілодобово, підлаштовуючи дати до власного ритму дня (або ночі). Вам не доведеться поспішати і відхилятися від щоденного курсу - ви просто замовляєте, коли маєте можливість.

Замовти online

ЧОМУ ВИГІДНО ПРАЦЮВАТИ З ІНТЕРНЕТ ДРУКАРНЕЮ?

    Маєте питання? Напишіть нам!