Neotone
design&print

Друк банерів. Як вибрати банер?

Банери – надзвичайно популярна форма реклами. Як рекламний засіб вони найчастіше існують у двох варіантах: ламінований або литий бане. Кожен з цих варіантів має свої переваги.

Приймаючи рішення про друк банерів, варто вивчити відмінності між цими двома матеріалами. Рішення вибрати банер не є складним, якщо ми знаємо, де він буде використовуватися. Вибір матеріалу для друку банера насамперед залежить від його призначення.

У чому ж різниця?

Ламінований банер - дешевший і найпростіший варіант. Це багатошаровий матеріал, який має спеціальну опорну сітку. Ламінований банер тонший, поверхня структурована.

Литий банер - це незначно дорожчий варіант і демонструє більшу міцність. Завдяки цьому він прекрасно працює в місцях із складнішими умовами. Матеріал цього банера створюється за допомогою вбудовування опорної сітки в рідкий ПВХ. Цей тип фіксації робить матеріал рівномірним і дуже міцним.

друк банера

Де їх використовувати?

Використання банерів надзвичайно велике, оскільки їх можна розміщувати як у приміщенні (як пресвол), так і на відкритому повітрі. Покриття характеризується винятковою міцністю і стійкістю. Ідеально підходить для зовнішньої установки. Особливо часто його використовують на парканах або місцях, що піддаються сильним поривам вітру. Ламінований характеризується меншою міцністю, а це означає, що він частіше використовується в приміщенні. Зовні він добре працює, коли розміщується на великій рівній поверхні (наприклад, на стіні будівлі), на якій вітер обмежений.

Обидва типи банерів добре переносять перепади температури, але варто розміщувати їх у місцях з низьким сонячним промінням. Завдяки цьому друк банерів довше зберігатиме свої кольорові властивості.

Ефективне просування бренду

Просування бренду за допомогою банерів значно збільшує шанси на залучення нових клієнтів, збільшення продажів та покращення впізнаваності. Це пов'язано з специфікою рекламних банерів, видимість, частота та охоплення яких є незрівнянними з будь-яким іншим видом візуальної реклами. Скільки коштує друк банера? Просто натисніть ТУТ! - http://neotone.com.ua/product/baner-solventnyj-druk/ Користуючись послугами друкарні Neotone, ви можете бути впевнені в якості друку за найкоротші терміни. Просто зателефонуйте нам 067 871 34 54

Або напишіть нам