Neotone
design&print

Мобільні конструкції

Обираєте мобільні конструкції? Ми підготували для вас порівняння X-Banner та Roll-up

X-Banner

(X банер або павук) - це легка система з великоформатним дизайном, характерним X-подібним дизайном.

Х Банер

В даний час X-Banner все більше і більше популярний

У цій сфері реклами, оскільки ідеально підходить для презентацій безпосередньо в точках продажу, таких як торгові центри, магазини, X-Banner ідеально підходить для проведення ярмарків або презентацій. X-Banner легкий і швидкий, щоб зібрати і розібрати та стабільно стійкий під час використання. Після складання X-Baner поміщається в багажник автомобіля і навіть під сидінням у вашому домі або в офісі.

Roll-up (Ролап)

Це своєрідний стенд. Але це не звичайний тип стенду. Він має цікаву конструкцію.

Roll-up стенд, банер

В своїй основі він має механізм, який дозволяє згортати та розгортати сам надрукований банер.

Він характеризується небувалою, привабливою зовнішністю. У наборі ви знайдете елегантний, якісний транспортний мішок. Після розгортання такий стенд може бути використаний як рекламний банер або як дошка для різних типів презентацій, як традиційних, так і мультимедійних. Великою перевагою Roll-up є те, що їх легко переміщати з одного місця в інше. Після складання він займає дуже мало місця, і його можна пересувати через плече, тому що зазвичай прикріплений ремінь, який служить для цієї мети.

Як видно, Roll-up - це зручний та компактний пристрій, який може мати різноманітні функції. Його ціна залежить від розміру. Roll-up вартує своїх грошей, оскільки в естетичному та практичному відношенні його можна використовувати для різних цілей залежно від потреб.

Детальніше