Neotone
design&print

ПОЛІГРАФІЯ ДЛЯ КОНФЕРЕНЦІЙ ТА ТРЕНІНГІВ

ПОЛІГРАФІЯ ДЛЯ КОНФЕРЕНЦІЙ ТА ТРЕНІНГІВ

Як підготувати навчальні матеріали?

Закінчення святкових дат - особливо інтенсивний час для компаній, які організовують різні види навчання. Кожна навчальна компанія, тренінг чи конференція повинна бути належним чином підготовлена. Ми маємо на увазі підготовку роздаткових навчальних матеріалів. Якість та доступність матеріалів для презентацій безпосередньо впливає на результат самого навчання. Друк таких матеріалів слід робити заздалегідь. Найбільш друковані - це зшиті каталоги, зошити, бейджі, блокноти та папки. Популярний набір, що розповсюджується під час навчання, - це: зошит, робоча зошит, папка з пропозиціями та ручка. Іноді компанії вирішують використовувати додаткові рекламні гаджети.

Замовити Папку

Різноманітні рішення

Найчастіше вибирають блокноти на спіралі. Зазвичай вони друкуються у вигляді 25 сторінок. Цієї кількості сторінок достатньо для конспектів лекцій. Варто зазначити, що друк блокнотів із ламінованою обкладинкою набирає популярності. Формати A5 та A4 - це найбільш часто використовувані та друковані формати блокнотів.

Робочий зошит (блокнот) - це ще один продукт, який став невід’ємною частиною навчань. Каталоги, зшиті та надруковані на офсетних паперах, зазвичай містять 16 сторінок (як звичайний шкільний зошит). Публікації подібного роду містять, наприклад, завдання, які потрібно виконати, а також є прекрасним способом вдосконалення практичних навичок учасників. Найчастіше обраний формат - це A5, оскільки він найбільш практичний.

Наявність папок є альтернативою, яка має велике значення для організаторів тренінгу. Вони дозволяють, серед іншого, сховати всі навчальні матеріали в одному практичному місці. Крім того, вони є важливим рекламним продуктом. Вміст папок можуть привабливо передати пропозицію навчальної компанії. Цей тип навчальних матеріалів зазвичай виготовляється у форматі, придатному для аркушів формату А4. Папки додатково мають ще одну практичну особливість - наявність візитної картки. Кожен професійний тренер із задоволенням використовує цей варіант.

Друк блокнотів чи робочих зошитів характеризується швидким виконанням замовлення. Як правило, друк такої поліграфії не займе багато часу. Однак, якщо ви плануєте замовити продукцію для конференцій, тренінгів, потрібно спланувати це завчасно. Для цілей навчання компанії, що їх організовують, зазвичай зосереджуються на гаджетах із т. зв групи канцелярських виробів, які найбільш практичні та цінуються серед учасників тренінгу. Варто заздалегідь спланувати такі додаткові продукти. Тільки тоді ви можете бути впевнені, що вони будуть виконані вчасно і виконають своє завдання.

Замовити Блокноти