Neotone
design&print

Широкоформатний друк в рекламі

Широкоформатний друк, як форму просування обирає переважна більшість малих та середніх підприємств - також багато великих підприємств вирішують рекламувати свою діяльність за допомогою плакатів, банерів та інших площинах великих розмірів. Це з ряду причин. Перший - відносно низька ціна широкоформатного друку. Створення реклами на такому носії набагато дешевше і менш трудомістке, ніж підготовка телевізійної реклами. Друк банерів чи білбордів є більш доступним і дозволяє набагато гнучкіше планувати рекламну кампанію для бренду. Наступною причиною є той факт, що широкоформатний друк має велике охоплення, тому привертає увагу великої кількості потенційних клієнтів за відносно короткий час. Великий банер, розміщений на видному, прохідному місці, автоматично привертає увагу та інформує потенційних клієнтів про конкретні послуги, поточні акції або просто присутність бренду на ринку. На відміну від телевізійних роликів чи реклами в соціальних мережах, видимість такої реклами є постійною, так що реклама може бути помічена багато разів однією особою протягом короткого періоду часу.

Інші переваги широкоформатного друку

Широкоформатний УФ-друк стійкий до погодних умов і не втрачає кольорів, що дозволяє тривалий час використовувати ці банери чи плакати. Ефект глибини кольору також є перевагою - завдяки цьому рекламні білборди та банери привертають погляд перехожих. Більше того, такі рекламні носії легко збирати та транспортувати.


Найголовніша перевага цього виду реклами була згадана на початку - реклама, розташована на великій поверхні, привертає увагу клієнтів. Якщо це додатково розумно, але й весело, ви можете розраховувати на те, що за короткий час отримає нових клієнтів. Якщо ви все ще не впевнені в цьому виді реклами, ви можете зробити наступний експеримент: замовити пробний друк. Таким чином, лише за невеликою вартістю, ви зможете вирішити, чи це правильна форма реклами для вашого товару.

shyrokoformatnyj_druk

Де замовити широкоформатний друк?

Широкоформатний друк не втрачає своєї популярності і у кожного підприємця є чимало варіантів із замовленням реклами за допомогою цього типу друку. Спочатку підготуйте сам макет до друку. Якщо у Вас такої можливості не має, тоді наш дизайнер з Neotone допоможе розробити дизайн макету банера. Завантажуйте макет до друку прямо у нас на сайті та робіть замовлення онлайн. Або ж зателефонуйте і наш менеджер допоможе зробити замовлення. Далі ви отримаєте професійну широкоформатний друк за найкращою ціною.
Потрібно друк банера, друк сітки меш, друк на ПВХ, друк стікерів, друк білбордів? Тоді замовляйте в друкарні Neotone!

Замовити друк