Neotone
design&print

Соціальні мережі – чому ми маємо бути на Фейсбуці?

Сьогодні соціальні мережі є дієвим інструментом рекламної стратегії для багатьох компаній і є додатковим способом залучення нових клієнтів.

Чому варто вести бізнес у соціальних мережах?

Ваші клієнти вже у Фейсбук.

Вони переглядають Facebook кілька разів на день не лише з розважальною метою, але й шукають компанії з певних галузей та купують різноманітну продукцію. Вони беруть участь у багатьох групах, де діляться порадами з різних сфер життя.

FANPAGE дає Вам можливість спілкуватись з клієнтами

В даний час багато користувачів Facebook вирішують зв’язатися з компанією через Messenger. Це повинно бути легко і швидко, і саме цим є цей канал зв'язку. Клієнти запитують про обсяг послуг, наявність товарів або терміни доставки. Звичайно, як і будь-яка форма спілкування, у цього є свої недоліки. Трапляється, що клієнти очікують негайної реакції, цілодобової доступності та часто дотримання їх вимог. Хоча, звичайно, це не обов’язково так.

FANPAGE (Бізнес сторінка) - це доступна форма реклами

Регулярно підтримуваний веб-сайт компанії підвищує обізнаність про бренд та залучає лояльних споживачів, які задоволені нашими послугами, рекомендують компанію своїм друзям. Часто пишучи теги профілю в публікаціях.

Потім треба створити якісний контент, який буде приваблювати клієнтів

Створення рубрики порад або цікавих новин може бути хорошим рішенням створення хорошого контенту. Активні користувачі Facebook є учасниками багатьох тематичних груп. Чудовим рішенням буде створення власної групи. Якщо ви керуєте автосервісом, ви можете створити спільноту, яка відповідає профілю вашого бізнесу, і таким чином зібрати прихильників. Якщо ви вже знаєте, що створення сторінки у Facebook буде корисним для просування вашого бізнесу, почніть з основ. Заповніть профіль, додайте контактні дані, номер телефону, адресу зареєстрованого офісу (якщо у вас є). Коротко опишіть, що ви робите, додайте персоналізовану графіку (аватар та фонове фото). Ви можете доповнити органічний асортимент платним, але це тема для зовсім іншої дискусії. :) #Neotone #досягай_більшого