Neotone
design&print

Вибори 2020: як перемогти на місцевих виборах?

Вже скоро на нас чекають місцеві вибори до ОТГ. Тисячі кандидатів задаються питанням, як зацікавити виборців та завоювати їх підтримку. Виборча кампанія повинна бути ефективною, а мета одна - перемогти. Ми розробляємо ідеї передвиборної кампанії, підготуємо веб-сайт, плануємо кампанію на рекламних щитах, створюємо та ведемо соціальні медіа кандидатів та партій, розробляємо, друкуємо листівки, плакати, банери та інші виборчі матеріали. Якщо вам потрібна фахова допомога, - у вашому розпорядженні наші фахівці з політичного маркетингу, реклами та публічних виступів. Ми працюємо аполітично, тому що для нас важливим є успіх у виборах наших клієнтів. Ми знаємо, як ефективно планувати та здійснювати виборчі кампанії. Політичний маркетинг не має для нас секретів. Зверніться до нас і переконайтеся, як ми можемо вам допомогти у виборчій кампанії. Що потрібно кандидату для агітації? Кожному виборчому штабу потрібно друк календариків, великих календарів, звіт чи передвиборча програма кандидата, буклети, мобільні стенди, прес-воли, брендовані футболки, намети. Рекламна компанія Neotone підготувала опис дієвих інструментів для позитивного результуту наших клієнтів.

Виборці голосують за обличчя!
дизайн агітації

Дизайн агітаційної продукції.

Перш за все, дизайн виборчої агітаційної продукції має бути розбірливим і приємним на вигляд. Від цього залежить, чи зацікавить друкована продукція потенційного виборця. Перша сторінка виборчої листівки повинна містити фотографію кандидата. Його фотографувати слід професійно, на рівномірному тлі. Обличчя кандидата також важливе. Воно повинно випромінювати впевненість, демонструвати оптимістичний настрій. Тоді це позитивно сприйматиметься і швидко закарбується у пам'яті. Виборчі листівки також повинні бути професійно зверстані. Тут важливу роль відіграють шрифт, розмір, гармонійно підібрана кольорова гамма.

Замовити дизайн
... Друк перетворює матеріальну боротьбу в боротьбу ідей, розуму та високих цінностей.
друк для виборів

Друк плакатів, листівок, буклетів.

Що повинно спонукати виборців голосувати за певного кандидата? Звичайно, його передвиборча програма, яка повинна бути на агітаційній листівці.

Давно відомо, що найбільш вдалим форматом агітаційної продукції є формат А3. Мого можна застосувати, як буклет з програмою кандидата чи політичної партії. Друк агітаційних газет також друкують форматом А3.

Серед виборчих листівок найчастіше використовуються євробуклети, листівки А5, листівки A4. Завдяки меншому формату їх зручно розповсюджувати безпосередньо в руки своїх виборців, наприклад, поблизу супермаркетів чи зупинок.

Виборчі плакати найчастіше бувають формату А2 та A3. Такі формати плакатів дають можливість розгледіти кандидата з відстані. Якщо ж формат буде меншим, тоді такі плакати будуть менш помітні ніж в конкурентів.

Замовити друк
Будьте помітні для своїх виборців!
друк банерів

Друк Банерів

Рекламні банери - це довговічна та ефективна форма агітації як поза будівлею, так і всередині приміщень. Банери мають високу стійкість до впливу зовнішніх умов і механічних пошкоджень.

На вибори, ми рекомендуємо друкувати банері у стандартному форматі 100 х 200 см. Виготовлення виборчих банерів - це дієвий і незамінний інструмент в сучасних умовах виборчої боротьби. Банер стійкий до вологи, надмірного сонця чи пилу. Його дуже помітно з далекої відстані. Легко монтувати та демонтувати. Виборчі банери кріплять біля доріг, перехресть, ринків, житлових будинків.

Також банери друкують для прес волу кандидата на презентації, пресконференції.
Ми пропонуємо замовити у нас каркас та друк банерів для прес-волу будь яких розмірів.

Замовити Банер
мобільні стенди

Мобільні стенди

Мобільні стенди (Х-банер, Ролл-ап) надзвичайно ефективні та легко привертають увагу. Вони ідеально підходять практично скрізь, де потрібно зробити швидке та помітне враження на клієнта. Переносні конструкції підходять для різних видів тренінгів, презентацій чи політичної агітації . Розмір мобільних стендів дозволяє потенційному виборцю запам'ятати найважливішу інформацію про кандидата, його основне гасло.

Легкі для транспортування та зручні в експлуатації мобільні стенди стали корисним та дієвим інструментом в політичній агітації. Ми виготовляємо такі стенди протягом 1-2 робочих днів.

Замовити Х-банер, Roll-up
білборди-агітація

Рекламні площини для агітації

Рекламні конструкції, які ми пропонуємо - ідеально підходять як рекламні засоби масової інформації у велелюдних місцях. Оренда рекламних площин (білбордів, сітілайтів) під час виборчої агітації ефективно покращить впізнаваність та довіру до кандидата чи політичної партії.

Ви думаєте де замовти дизайн, друк та оренду болбордів, сітілайтів, банерів? Тоді запрошуємо Вас до співпраці, адже в одному місці Ви зможете отримати професійний графічний дизайн реклами, широкоформатний друк, поклейку та оренду рекламних площин.

Ми пропонуємо великий перелік рекламних площин, без яких просто не обійтися, щоб перемогти.

Замовити площини
рекламні магніти

Магнітна реклама на авто

Рекламні магніти - це дуже хороший та дієвий вид політичної агітації.

Основною перевагою цього виду реклами є простота використання на транспортних засобах, не турбуючись про пошкодження фарби автомобіля. Ви зможете її самостійно монтувати і зняти, приклеїти на інший автомобіль. Магнітна наклейка із зображенням політичної партії чи кандидата на машині діє, як міні білборд, адже вона є мобільною і її можуть побачити тисячі потенційних виборців на день.

Кожна наклейка має додаткову ламінацію, завдяки чому друк і покриття повністю стійкі до пошкоджень і незмивні під впливом погодних умов.
У нас Ви зможете замовити магнітні наклейки на авто різних форматів та тиражів.

Замовити