Neotone
design&print

Як надрукувати запрошення?

Запрошення є обов’язковим атрибутом при організації різних видів заходів. Варто стежити, щоб вони виглядали чудово. Вибір їх форми залежить від того, на яку подію ми хочемо запросити гостей. Друк запрошень повинен бути акуратним, елегантним та ідеально підходити до нагоди.

Види запрошень та найкращі рішення.

Ми можемо виділити багато варіантів запрошень, а найцікавішими є запрошення на весілля, хрестини, спортивні та культурні заходи. Найчастіше запрошення бувають двосторонні, надруковані на крейдяному папері 200-300г. Друк запрошень на подібний захід може мати різні формати. Друк запрошення зазвичай є формату звичайної відкритки А6 або A5.

Друк запрошень на дизайнерському (декоративному) папері найкраще підходять для святкувань особливих подій. Саме тому форма запрошення повинна підкреслювати важливість церемонії. Тут найчастіше вибираються складені запрошення, квадратної форми та навіть круглі запрошення.

Незвичайні ідеї для оригінального друку запрошень.

Якщо ви шукаєте оригінальний спосіб друку запрошень, дизайнерські, декоративні папери з додатковими оздобленнями будуть просто чудовим вибором. Сучасним трендом останніх років є елементи зі срібла та золота. Останні найчастіше використовуються для запрошень на весілля. У свою чергу, срібло - цікаве доповнення до запрошень на ювілей та день народження тощо.

У нашій друкарні ми пропонуємо різноманітні можливості, включаючи запрошення в незвичних форматах. Кожен може створити власний індивідуальний проект, ідеально адаптований до поточних потреб. Ми можемо виконати замовлення будь якої форми (наприклад у формі квадрата) та виду паперу (наприклад прозорий, текстурний, кольоровий)

Напишіть нам, якщо є питання