Neotone
design&print

Як обрати візитку?

Чому мені потрібна візитна картка?

Головне завдання кожної візитки - це інформувати одержувача про те, хто ми, що робимо, і як з нами зв'язатися. Якщо ми хочемо зацікавити когось контактувати або продовжувати знати один одного, особливо важливим є створення першого враження.

Коли хтось запитує нас на візитну картку, і ми не маємо цього і нервово вбираємо телефонний номер на серветку, ми створюємо імідж аматора, однак, якщо ми дамо одержувачу елегантну та акуратну візитну картку, ми, таким чином, зробимо надійний професіоналізм та цілісність нашої компанії. Відмінно розроблена візитна картка змусить нас сприймати як надійну людину, з якою варто займатися бізнесом.

Візитки в бізнесі

Роль візитних карток у бізнесі особливо важлива, тому що практично кожна ділова зустріч починається з ввічливого обміну візитними картками. Тому неважко собі уявити, що відсутність візитки може завдати репутаційних втрат підприємцю.

Формат візитної картки

Існують два найбільш популярних формати візитних карток - 90 × 50 мм та 85 × 55 мм (євровізитка). Візитні картки в таких розмірах є зручними та легко поміщаються у візитницю.

візитки друк Neo tone

Матеріал візитки

Більшість клієнтів обирають візитки на білому крейдовому папері вагою 300 або 350 г / м2. Це найкращий вибір, що гарантує правильну щільність візитки за прийнятною ціною. Вибір нестандартних паперів дуже великий і залежить від конкретної друкарні. Пам'ятайте, чим більша граматура паперу візитки, тим краще.

Покриття візитки

Щоб продовжити довговічність візиток та для більш привабливого їх вигляду, ми можемо покривати візитки матовою або глянцевою ламінацією. Глянцева ламінація ідеально підкреслює кольори на візитній картці, а матова ламінація є приємна на дотик та додає елегантності до класичного та мінімалістичного дизайну.

Службова візитка

Службова візитна картка - це не вітрина компанії. Різниця полягає в тому, що власник фірми (бізнесу) знаходиться на передньому плані, а компанія, яку вона представляє, знаходиться на задньому фоні. Вона повинна містити контактну інформацію для власника візитної картки та його посаду. Дані про фірму можуть бути узагальнюючі. Такі візитки можуть бути двосторонніми.

дизайн візиток

Особиста візитна картка

У випадку з особистою візитною карткою тут можна обрати більше свободи, коли мова заходить про її зовнішній вигляд та стиль. Звичайно, в цьому випадку також застосовується принцип читабельності. Потрібно зважати на те, щоб не перевантажити візитку кількістю інформації. На персональній візитці достатньо ім'я, прізвище власника та контактна інформація (адреса, адреса електронної пошти, телефон та веб-сайт, якщо він є).

Де замовляти візитні картки? Якщо вам потрібен дизайн або друк візиток, ми запрошуємо вас до співпраці. Телефонуйте за номером 067 871 34 54. Команда Neotone порадить Вам як найкраще зробити правильний вибір.

Отже

Як ви бачите, варто мати візитні картки, особливо, які з професійно розробленим дизайном та якісним друком. Не забудьте завжди мати кілька або декілька візитних карток з собою. Ми ніколи не знаємо, коли зустрінемось з людиною, яка може бути зацікавлена в наших послугах. Також трапляється, що хтось запитає кілька візитних карток, оскільки, наприклад, він хоче передати їх своїм друзям. Успішного Вам вибору!

Пишіть - якщо у вас виникли питання