Neotone
design&print

Зробити замовлення в друкарні? Neotone – онлайн друкарня

Як замовити поліграфію? Що таке граматура паперу? Яку обрати ламінацію для візиток? Як підготувати макет до друку? ....а ще фальцування, бігування, фольгування. - Щось не звучить так просто, правда? Представляємо декілька важливих тез, які варто пам’ятати, щоб легко зробити замовлення в друкарні.

Замовити ПОЛІГРАФІЮ
  • 1. Назва замовлення, тобто що саме ми хочемо надрукувати. Можливо це буде візитка, листівка чи, можливо, банер.
  • 2. Формат. Може бути, наприклад A4 або А6, але ви також повинні пам’ятати про розміри в міліметрах (перший - це завжди ширина, другий - висота), наприклад, A4 (297 x 210 мм). Ще обовязково додаємо по 2 мм з кожної сторони для обрізу. Наприклад: Якщо Ви замовляєте візитку розміром 90х50 мм то готовий макет готуєте 94х54 мм.
  • 3. Тираж або кількість готової продукції. Ми готові надрукувати продукцію тиражем навіть від 1 шт)
  • 4. Матеріал - ви повинні знати, який папір ви хотіли б використовувати для друку. Тип і граматура (щільність паперу) сировини важливі. Якщо в замовленні є обкладинка, не забудьте вказати тип матеріалу блоку та обкладинки.
  • 5. Одно - чи двосторонній друк зазвичай надається у форматі, наприклад: 4+4 або 4+0 або 1+0, тобто кількість кольорів з обох сторін продукції. Наприклад цифра "4" означає кількість кольорів друку, тобто повноколірний. Якщо ви хочете замовити чорно-білий друк то вкажіть цифру "1". А "0" - означає пусту, незадруковану сторону. Таким чином ви замовляєте одно чи двосторонній друк. Зберігайте макети в колірній гаммі CMYK. Це важливо!
  • 6. Ламінація - Ви обираєте, як саме покращити вид візитки чи листівки за допомогою глянцевої, матової, софт тач ламінації.
Замовити БАНЕР
  • 7. Дуже важливо дізнатися терміни виконання замовлення. Друкарня Neotone пропонує своїм клієнтам терміновий та нетерміновий по часу виконання друк. Від цього і залежить ціна. Якщо файл буде доставлений вчасно, до 17.00 то не повинно виникнути проблем із своєчасністю виконання замовлення.
  • 8. Перед замовленням дізнайтеся ціну друку. Скільки коштує друк поліграфії Ви зможете дізнатись у нас на сайті. Це швидко та зручно.
  • 9. Не будемо забувати про спосіб доставки. Нашим клієнтам, ми можемо оформити безкоштовну доставку поліграфії на будь яке відділення Нової пошти по всій Україні. Важливо, щоб ми домовились про спосіб отримання замовлення заздалегідь.

У друкарні Neotone ми консультуємо своїх клієнтів як у підборі відповідних матеріалів, способу друку, визначенні всіх необхідних параметрів замовлення, так і в самій оптимізації замовлення. Ми прагнемо полегшити їх роботу, заощадити час та гроші, обмінюючись знаннями та досвідом. З нами ви заощидите свої гроші та час. Досягайте більшого!

ДОСЯГАЙТЕ БІЛЬШОГО!